CNC tekinimas

CNC tekinimas yra pažangus detalių apdirbimo būdas, kurio metu greitai besisukančiam detalės ruošiniui peilių pagalba suteikiama norima forma. Dėka naudojamų programinio valdymo staklių, CNC tekinimo būdu pagaminamos didelio tikslumo ir aukščiausios kokybės detalės. Išvengiama klaidų, sutaupoma daug laiko.

Paruoštas kuriamos dalies ruošinys yra primontuojamas ant specialios staklių bazės ir sukamas labai dideliu greičiu. Pjovimo įrankis juda ruošinio paviršiumi ir taip pašalina nereikalingos medžiagos dalį bei pagal nustatytus parametrus – išgauna reikalingą formą.

CNC tekinimas: privalumai ir galimybės

CNC metalo tekinimo procesas turi labai daug privalumų. Svarbiausia yra tai, kad itin greitai bei kokybiškai pagaminamos sudėtingos, labai didelio kruopštumo reikalaujančios detalės. Jos naudojamos automobilių, laivų, lėktuvų ir kitos technikos pramonėje. Detalių tekinimas atliekamas labai tiksliai, kadangi projektai yra programuojami iš anksto. Tai padeda išvengti klaidų ir pagaminti reikalingą kiekį kopijų labai greitai, išvengiama netikslumų. Identiškai tikslios detalės užtikrina sklandų tam tikrų sistemų, pavyzdžiui, automobilių veikimo tikslumą.

Taigi, tekinimas frezavimas pasitarnauja tuomet, kai reikia:

  • Greičio.
  • Tikslumo.
  • Identiškų dalių.
  • Kokybės.

Tiesa, CNC tekinimas tinkama opcija ne tik masinėje gamyboje, tačiau ir kai reikia pagaminti vienetines detales.

Svarbus šio tekinimo privalumas, kad staklės tinkamos apdirbti įvairias medžiagas. Tai gali būti:

  • Plienas.
  • Aliuminis.
  • Žalvaris.
  • Tam tikri plastikai.

Apdirbamos medžiagos galimybės kinta priklausomai nuo planuojamų gaminti detalių, parametrų ir kitų veiksnių.

Turite klausimų? Susisiekite

Mes siūlome išskirtinės kokybės CNC tekinimo paslaugas, gaminant tiek vienetines, tiek mažų serijų detales, pagamintas iš įvairių metalų ir plastiko. Mūsų ekspertai atlieka tekinimą pagal klientų pateiktus brėžinius arba pavyzdžius, užtikrindami aukštą detalės tikslumą ir kokybę. Mes aptarnaujame įvairių pramonės sektorių atstovus, įskaitant maisto pramonę, aviaciją, farmaciją, baldų pramonę ir kt. Nepriklausomai nuo projekto sudėtingumo, galite pasitikėti mūsų patirtimi ir profesionalumu.

CNC metalo tekinimo paslaugos greitis priklauso nuo užsakymo dydžio, projekto sudėtingumo ir kitų veiksnių, tad susisiekite ir aptarsime Jūsų idėją. Jeigu turite klausimų – bendraukime. Atsakysime, aptarsime galimybes ir skubiai pradėsime darbus, kurie leis Jums netrukus gauti savo užsakymą.

Detalės